BURSA EN YAKIN OTO ÇEKİCİ HİZMETİ 7/24 OTO KURTARMA VE YOL YARDIM AĞI UYGUN FİYAT GÜLER YÜZLÜ HİZMET BİR TELEFON AÇMANIZ YETERLİ 30 DK DA YANINIZDAYIZ...
OTO ÇEKİCİ
Oto Çekici

Oto Çekici

OTO ÇEKİCİ

 

Oto Çekici, Bursa merkez ve diğer tüm çevrelerine araç çekme ve oto kurtarıcı hizmeti vermektedir. 365 günün her saatinde, 7/24 saat Bursa oto kurtarma ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşıladık ve karşılamaya devam edeceğiz. Herhangi bir nedenden kaynaklanan araç mahsur durumlarına en uygun çekicimiz ile geliyor, istenilen oto tamirci ya da adrese itinayla taşıyoruz. Araç taşıma ve araç çekici hizmetlerinde araç sahiplerini düşünerek, taşıt kaskosu garantisi ile araçlarınızı bulunduğu yerden kurtarıyoruz. Oto çekici talebinizi oluşturmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Güvenli Araç Taşıma Çözümleri

Bursa hangi köyünde ya da hangi ilçesinde olursanız olun, aracınızın marka ve modeli fark etmeden  usta ekiplerimiz aracınızı istediğiniz adrese güvenli bir biçimde taşıyor. Araç sürücülerinin karşılaşabileceği her türlü arıza ve sorunlara çözüm üretebilecek ekipman ve donanıma sahip Bursa çekici, size en yakın yol yardım servisidir. Bursa 7/24 oto kurtarıcı;

– En kısa sürede olay yerine geliyor,

– En güvenli biçimde taşıma yapıyor,

– En sorunsuz şekilde teslimat sağlıyor,

– Ve en uygun fiyatlarla çalışıyoruz…

Hizmet bölgelerimizi ve Oto Çekici çatısı altında vermiş olduğumuz çoklu araç taşıma, Bursa oto çekici, ağır vasıta kurtarma ve acil yol yardım hizmetlerimizin detaylarına  sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

 

2018 Bursa Araç Çekici Fiyatları

Oto taşıma ve araç çekici işlerini firmamız ile beraber sürdüren müşterilerimiz uygulamış olduğumuz kurumsal ve güvenilir fiyat politikasını bildikleri için yolda mahsur kaldıklarında, gönül rahatlığı ile Bursa çekici firmamızı arayabiliyor. Henüz bizimle çalışmaya başlamayan müşterilerimize de en kaliteli ve en uygun araç çekici fiyatlarını bizlerden alabileceklerini içtenlikle söylüyoruz. Net bir fiyat bilgisi alabilmeniz için müşteri temsilcilerimize bulunduğunuz yeri ve gidilecek bölgeyi belirtmeniz gerekmektedir. Kazasız ve sorunsuz seyahatler dileriz.

İletişim : 0531 334 34 54 – 0539 844 00 00

14 Kasım 2020 tarihinde kategorisine eklendi. 599 kez okundu
YORUM YOK